Modus | Home page

Spustili jsme registraci na Clusters meet Regions v Praze

Novinka

Registrace na Clusters meet Regions a Matchmakingovou akci je spuštěna! 


Národní klastrová asociace ve spolupráci s European Cluster Collaboration Platform, Evropskou komisi a partnery CEDEG, Klastr MECHATRONIKA a Fyzikální ústav Akademie věd České republiky, spoluorganizuje mezinárodní konferenci Clusters meet Regions, která se bude konat v Praze ve dnech 23. - 24. října 2023. 

 

Národní klastrová asociace vás zve na jedinečnou událost, která proběhne na půdě Fyzikálního ústavu Akademie věd České republiky v Praze. 

 

Cílem akce je propojit klastrové organizace a společnosti z EU, které se specializují na digitální a aditivní výrobu a mají rozsáhlé odborné znalosti v této oblasti. Účastníci budou mít příležitost podělit se  o své znalosti a osvědčené postupy s různorodým publikem. Zúčastněné společnosti představí nejen své schopnosti klastrovým organizacím, ale také nabídnou evropským partnerům potenciální spolupráci. Jejich cílem je poskytnout komplexní pohled na jednotlivá odvětví a společnosti a zároveň usnadnit výměnu osvědčených postupů mezi účastníky.

 

Hlavními tématy bude digitalizace, kyberbezpečnost, AI, čisté technologie, 3D tisk a virtuální realita.

 

Akce se zúčastní více než sto účastníků, včetně zástupců českých a evropských klastrových organizací a firem, národních a regionálních veřejných orgánů a organizací na podporu podnikání z České republiky a jiných regionů EU. 

 

Pro koho je akce určena:

Vítány jsou klastrové organizace, společnosti a malé a střední podniky, které jsou na špici v oblasti inovací a technologií, aby využily této mimořádné příležitosti. Ať už jste lídrem v oboru nebo začínajícím hráčem, tato akce je přizpůsobena tak, aby vám poskytla neocenitelné kontakty a poznatky, které překračují hranice.

 

Proč se zúčastnit:

Zažijte sílu mezioborové synergie, kdy se klastrové organizace a jejich členové spojují, aby vytvořili živý ekosystém nápadů a řešení. Představte si platformu, kde se setkávají odborníci na digitalizaci, specialisté na kybernetickou bezpečnost, průkopníci umělé inteligence, vizionáři čistých technologií, průkopníci 3D tisku a inovátoři VR, aby společně utvářeli budoucnost.

 

REGISTRACE ZDE

 

Více informací o celé akci Clusters meet Regions v Praze

 

Více informací o Matchmakingové akci zde

 

Popis akce a předběžný program zde

 

Prohlédněte si předešlé Clusters meet Regions ve Švédsku, v Košicích a v Katowicích.