Modus | Home page

Inovujme vzděláním (01/06/2019 - 31/05/2022)

Projekt je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.
16 762 560,00 Kč

Cílem projektu je rozšířit profesní vzdělávání zaměstnanců členských klastrů za účelem zvýšení pracovních kompetencí a inovačního potenciálu jejich zaměstnanců.

 

 

Cílem projektu je rozšířit profesní vzdělávání zaměstnanců členských klastrů za účelem zvýšení pracovních kompetencí a inovačního potenciálu jejich zaměstnanců. Nabízí bezplatně komplexní školení a vzdělávání pro zaměstnance firem, přičemž je nezatěžuje složitou administrativou. Bezplatného vzdělávání mohou využít všechny firmy, které jsou součástí našich členských klastrů.

 

Typy školení, do kterých mohou firmy zapojit své zaměstnance:

  • Manažerské a měkké dovednosti (v oblastech HR, obchod, výroba, management, osobní rozvoj)
  • Účetní, právní a ekonomické kurzy
  • Jazykové kurzy (dle domluvy různé jazyky a úrovně)
  • IT kurzy

Kurzy probíhají přímo ve firmě, pokud má skupinu 10- 12 osob. Zaměstnavatelé mohou také hlásit jednotlivce či malé skupiny do otevřených kurzů, tedy takových, kde budou docházet se zástupci ostatních zapojených firem. 

 

Průběh v roce 2019

V říjnu jsme začali s výukou jazykových dovedností ve farmaceutické společnosti MB Pharma v Ostravě. Na sklonku roku jsme také dokončili veřejnou zakázku na dodavatele kurzů měkkých dovedností, IT a účetních a ekonomických kurzů. Dodavatelem vzdělání (mimo jazykové) je sdružení zkušených školících odborných firem Europrofis s.r.o. a bit cz training, s.r.o.

 

Kdo se už školí?

IT společnosti Kvados a.s. a Vítkovice IT Solutions a.s. z Ostravy, společnosti zaměřené na farmaceutický výzkum: Mb Pharma a FAGOFARMA  také z Ostravy, výrobce léčiv: Dyntec spol. s.r.o. z Ústeckého kraje, strojírenská firma Realistic a.s. z Karlovarska.

 

Kontaktujte nás a rezervujte si bezplatné školení pro své zaměstnance!

 

Kontaktní osoba: Lucie Foldynová, tel.: +420 773 032 220, email: foldynova@nca.cz