Modus | Home page

Zveme Vás na Matchmakingovou akci, která bude součástí Clusters meet Regions v Praze

Novinka

Jste připraveni odemknout neomezený potenciál spolupráce a inovace? Zaregistrujte se na Matchmakingovou akci, která se koná v rámci setkání Clusters meet Regions 24. října 2023 v Praze.


Zveme vás, abyste se stali součástí Matchmaking Eventu, přelomové matchmakingové akce, která má změnit prostředí digitalizace, kybernetické bezpečnosti, umělé inteligence, čistých technologií, 3D tisku a VR průmyslu.

 

V návaznosti na velmi úspěšnou Evropskou klastrovou konferenci, která se konala v Praze, v září roku 2022, vás Národní klastrová asociace, společně s partnery CEDEG, Klastr MECHATRONIKAFyzikálním ústavem Akademie věd ČR, srdečně zve opět do Prahy.

 

Fyzický matchmaking se koná 24. října 2023 v Praze. Tato akce je pořádána v rámci projektu Clusters meet Regions. Matchmakingová akce bude mít hybridní podobu, aby se jí mohli zúčastnit i ti, kteří nemohou přijet osobně. 

 

Pro koho je akce určena:

Vítány jsou klastrové organizace, společnosti a malé a střední podniky, které jsou na špici v oblasti inovací a technologií, aby využily této mimořádné příležitosti. Ať už jste lídrem v oboru nebo začínajícím hráčem, tato akce je přizpůsobena tak, aby vám poskytla neocenitelné kontakty a poznatky, které překračují hranice.

 

Proč se zúčastnit:

Zažijte sílu mezioborové synergie, kdy se klastrové organizace a jejich členové spojují, aby vytvořili živý ekosystém nápadů a řešení. Představte si platformu, kde se setkávají odborníci na digitalizaci, specialisté na kybernetickou bezpečnost, průkopníci umělé inteligence, vizionáři čistých technologií, průkopníci 3D tisku a inovátoři VR, aby společně utvářeli budoucnost.

 

Co můžete očekávat:

  • Síťování s velkým dopadem: Vytvářejte partnerství a spolupráce, které podporují inovace a růst. Spojte se s podobně smýšlejícími profesionály, kteří sdílejí vaše vize a ambice.
  • Strategické navazování kontaktů: Účastněte se cílených setkání s potenciálními spolupracovníky, klienty a partnery, kteří se shodují s vašimi cíli a odbornými znalostmi.
  • Odborné postřehy: Získejte exkluzivní poznatky od myšlenkových lídrů a odborníků z oboru v rámci cílených zasedání o trendech v oblasti digitalizace, špičkové kybernetické bezpečnosti, pokroku v oblasti umělé inteligence, průlomových čistých technologií, inovací v oblasti 3D tisku a pohlcujícího světa VR
  • Přehlídka inovací: Prozkoumejte pole představující nejnovější technologie, produkty a řešení, které jsou hnací silou průmyslu.

 

REGISTRACE ZDE

Další informace naleznete na stránce akce Clusters meet Regions zde.