Modus | Home page

Pozvánka na seminář konopného klastru CzecHemp dne 9. listopadu 2021 v Praze

Novinka

Vzhledem ke schváleným změnám v rámci novely zákona o návykových látkách a jejich dopadu na konopný trh, které nabydou účinnosti 1. 1. 2022 vás zveme na připravovaný seminář “Konopný boom nebo chaos”. 


Konopný průmysl si je vědom zodpovědnosti při nastavování pravidel bezpečných a kvalitních výrobků pro spotřebitele stejně jako potřeby nastavení efektivních kontrolních mechanismů ze strany státu, které budou podporovat potenciál růstu stále ještě čerstvého konopného odvětví. Tento proces se neobejde bez potřebného dialogu mezi zástupci konopného sektoru a státní správy. Velice proto oceníme, pokud přijmete pozvání ke společnému dialogu v rámci výše uvedeného semináře, na kterém okomentují současný i budoucí stav z různých úhlů pohledu čeští odborníci.  

Seminář se bude konat v prostoru Pracovna na Žižkově. 

 

Program najdete v pozvánce v příloze.

 

Pokud budete mít zájem se zúčastnit, prosím, registrujte se zdePokud se vám termín nehodí, ale přesto vás téma zajímá, dejte nám to vědět v odpovědí na tento email. Budeme vás kontaktovat a rádi vyslyšíme vaše komentáře a připomínky individuálně.

 
Přidáno: 27.10.2021 13:50:52