Modus | Home page

Návštěva hlavy státu v členské firmě Klastru MECHATRONIKA

Novinka

Zaznamenali jste minulý týden návštěvu prezidenta Petra Pavla v Plzeňském kraji?


Pokud Vám náhodou uniklo jméno šikovné české firmy, kterou pan prezident navštívil, vězte, že to byl aktivní člen Klastru Mechatronika - domažlický LINTECH, kde pan prezident Petr Pavel ocenil inovace v oblasti laserových technologií a automatizace.

Na následném tiskovém brífinku pak řekl: "LINTECH je firma, která naplňuje moje kritéria firmy, kterou bych rád dával jako dobrý příklad, jako inspiraci, protože je to ryze česká firma. Firma, která se zaměřuje na výrobu s vysokou přidanou hodnotou, kvalitní výrobky v segmentu, ve kterém není nutnost konkurovat velkým zavedeným výrobcům, ale zároveň také výrobu, která je kreativní, inovativní. Je to firma, která věnuje velkou pozornost vzdělávání mladých lidí v technických oborech, jejich přípravě na práci právě v podobných firmách jako je LINTECH. A je to také firma, která má i velice následováníhodný model fungování, protože nežije z půjček, ale žije, rozvíjí se především z toho, na co si vydělá. "

 

Zapojení do klastrových aktivit tentokrát Lintechu pomohlo k pěknému zviditelnění. Celou zprávu o návštěvě i fotogalerii najdete na soc. sítích nebo webu LINTECHu.