Modus | Home page

Mezinárodní konference EUROMEMBRANE 2024

Novinka

Česká membránová platforma Vás zve na konferenci EUROMEMBRANE 2024, která se bude konat ve dnech 8. – 12. září 2024 v Kongresovém centru v Praze


EUROMEMBRANE 2024 je prestižní mezinárodní akcí, která je zaměřena na nejnovější výzkum a vývoj v oblasti membránových technologií a jejich aplikací.

Pokud máte zájem zúčastnit se této významné mezinárodní akce, prosíme, abyste se zaregistrovali na webových stránkách konference www.euromembrane2024.cz co nejdříve. Na těchto stránkách najdete také další informace o programu, ubytování, dopravě a dalších praktických záležitostech. Pokud se přihlásíte k odběru novinek, budete o průběhu příprav konference informováni newsletterem.

Pokud byste se rozhodli přijet na konferenci propagovat vaši společnost, budete mít jako vystavovatel možnost prezentovat své produkty a služby široké odborné veřejnosti, navázat nové kontakty a spolupráci s odborníky, získat cennou zpětnou vazbu a udržet si konkurenční výhodu. Pro tuto spolupráci jsme připravili sponzorské balíčky, jejichž seznam je na webových stránkách. Vystavovatelé budou mít k dispozici stánky o velikosti 4 m2, vybavené stolem, židlemi, elektrickou zásuvkou a Wi-Fi připojením.

Pokud máte zájem se zúčastnit konference jako vystavovatel, kontaktujte nás prosím na adrese conference@czemp.cz

Těšíme se na vaši účast!

Organizační výbor EUROMEMBRANE 2024