Modus | Home page

EuroCluster Rural Tourism uspořádal v Padově závěrečnou akci pro všechny účastníky projektu

Novinka

Dne 16. května proběhlo v Padově, v Itálii, závěrečné setkání všech účastníků projektu EuroCluster Rural Tourism. Během tohoto setkání byly prezentovány výsledky vybraných malých a středních podniků a společně jsme se ohlédli za celým projektem. 


Národní klastrová asociace reprezentovala české MSP a experty během závěrečné akce, která proběhla v rámci projektu EuroCluster Rural Tourism. Řada účastníků se také připojila online. 

 

Cílem celé akce bylo ohlédnout se za projektem a představit několik financovaných projektů, které byly prezentovány za pomocí expertů. Za Národní klastrovou asociaci prezentoval expert Jan Orava z DIH Tourism 4.0, který představil tři financované projekty z ČR. Během závěrečného setkání byly prezentovány také projekty MSP z Itálie, Chorvatska, Slovinska, Rumunska, Španělska a Černé hory. 

 

Renáta Pfefferová, projektová manažerka Národní klastrové asociace, prezentovala část věnovanou repozitáři projektu. Webové stránky projektu poskytují ucelený přehled všech financovaných MSP z více jak 15 zemí, které byly vybrány a bude jim poskytnuta finanční částka €5000. Sekce s názvem Beneficiaries obsahuje 190 profilů všech podpořených MSP, které obsahují informace o financovaných projektech a kontakty na MSP. V sekci pod názvem Tools naleznou návštěvníci webových stránek knihovnu obsahující odkazy na videa, dokumenty, webové stránky, školící materiály a další, které jsou spjaté s venkovským turismem. Tato knihovna je dostupná všem bez výjimky. 

 

Prezentace a videa vybraných prezentujících jsou dostupné zde. 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Program akce

Přidáno: 23.05.2024 11:18:01