Modus | Home page

Pozvánka na podnikatelskou misi s místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jana Skopečka na Filipíny v termínu 12. – 18. února 2023

Novinka

Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Manile.


Vážené dámy, vážení pánové,

 

dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi doprovázející místopředsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jana Skopečka a delegaci Hospodářského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR na Filipíny v termínu 12. – 18. února 2023.

Za účasti viceprezidenta Národní klastrové asociace a honorárního generálního konzula Filipín v Brně Ing. Břetislava Skácela.

Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Manile.

 

Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Michal Štefl, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu bude organizováno podnikatelské fórum v Manile a podnikatelské akce v Davau a Panglau. Plánováno je rovněž setkání podnikatelské delegace s místopředsedou PS PČR, zástupci velvyslanectví ČR a členy oficiální delegace a večerní společenská akce.

 

Mise je primárně určena pro obory vodohospodářský a odpadní průmysl, zdravotnictví a zdravotnické služby, doprava a logistika, potravinářství a turismus.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku,

  • firemní profil v Aj(v editovatelné verzi),

  • snímek pro prezentaci

  • scan cestovního pasu(strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR)
  • očkovací certifikát (min. 2 dávky)

 

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 26. ledna 2022. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Při přihlášení posílejte kopii na bret@creacz.com.

 

Záloha na účastnický poplatek za misi činí 2600 EUR / 65.000 Kč a zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Členové HK ČR mají 10 % slevu.

 
Přidáno: 24.01.2023 12:38:17
Přidáno: 24.01.2023 12:38:18
Přidáno: 24.01.2023 12:38:18