Modus | Home page

Pozvání na akci: "Aktuální výzvy a řešení kyberbezpečnosti ve firmách obranného a bezpečnostního průmyslu"

Novinka

Srdečně Vás zveme na naši nadcházející akci s názvem "Aktuální výzvy a řešení kyberbezpečnosti ve firmách obranného a bezpečnostního průmyslu," která se koná dne 1. února 2024. Tato událost je spolupořádána s Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu (AOBP) a Národnou klastrovou asociací a bude se konat v prostorách v Praze na ČVUT - Český ústav informatiky, robotiky a kybernetiky, místnost: A-303.


O akci:

Interaktivní odborná beseda věnovaná praktickým prezentacím, doporučením a diskusi nad nejnovějšími otázkami a technologickými výzvami současné kyberbezpečnosti ve firmách obranného a bezpečnostního průmyslu.

 

Kdo by měl přijít:

Akce je určena pouze firmám obranného a bezpečnostního průmyslu. Pro šéfy a manažery kyberbezpečnosti, manažery bezpečnosti, šéfy IT, IT pracovníky, manažery, vedoucí představitelé firem.

 

Kde a kdy:

Datum: 1. února 2024 Místo: ČVUT - Český ústav informatiky, robotiky a kybernetiky, místnost: A-303

 

Registrace:

Registrace na tuto akci je zdarma, ale počet míst je omezen. Prosím, registrujte se předem na našem webu ZDE, abyste si zajistili své místo.

 

Těšíme se na Vaši účast na této události, která nám pomůže lépe porozumět a řešit kyberbezpečnostní výzvy, kterým čelíme.