Modus | Home page

MBM Tourism Prague 2024

Novinka

Centrum pro regionální rozvoj České republiky připravuje již pátý ročník mezinárodních B2B jednání pro firmy z turistického ruchu. 


Kdy: 14. - 15. března 2024
Kde: PVA Expo Praha, Praha 9 – Letňany

 

První den proběhne online, druhý den se uskuteční fyzicky v rámci mezinárodního veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA.

 

Akce je vhodná pro cestovní kanceláře a agentury,  tour operátory, hotely, restaurace, lázně, asociace a instituce z oblasti cestovního ruchu, ale i firmy, které nabízejí dopravu, udržitelnou mobilitu v turismu či digitální řešení pro cestovní ruch a jiné služby pro turismus. Mohou se přihlásit i firmy, které hledají projektové partnerství.

 

V roce 2023 se do MBM Tourism Prague 2023 zapojilo 27 partnerů ze sítě EEN, kteří přispěli ke zvýšení propagace v zahraničí. Počet účastníků byl omezen na 100, zájem byl velký, registrace se musela předčasně ukončit. Kromě firem z ČR, se přihlásily i společnosti z Itálie, Slovenska, Bulharska, Německa, Portugalska apod.

 

Webová stránka k MBM Tourism Prague 2024 bude spuštěna v průběhu ledna 2024. Máte-li o účast zájem, přihlaste se již nyní do předběžné registrace.