Modus | Home page

Jak na export českého skla

Zveme Vás na seminář Jak na export sklářského průmyslu pořádaný dne 1. února 2019 Českým a moravským sklářským klastrem ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.


Jak na export českého sklaZveme Vás na seminář Jak na export sklářského průmyslu pořádaný dne 1. února 2019  Českým a moravským sklářským klastrem ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Akce se uskuteční ve velké zasedací místnosti Na Františku 32, Praha 1. Vzhledem k omezené kapacitě prostor je účast pouze pro registrované. Rezervaci je možné provést prostřednictvím on-line formuláře, klikněte na odkaz registrační formulářwww.bit.ly/CzechArtOfGlass-SeminarMPO

Účast na semináři je zdarma. V odpoledním programu lze využít možnost individuálních konzultací se zástupci zahraničních obchodních kaceláří MPO ČR/Czech Trade ve Velké Británii, Itálii a Indii. Po ukončení semináře bude vypracován sborník s tématy přednášek.  Při jakémkoliv dotazu mne prosím neváhejte kontaktovat: Dalibor Šilhavý, silhavy@czechartofglass.com.