Modus | Home page

FESTIVAL BEZPEČNOSTI již potřetí

Bezpečnostně technologický klastr, z. s., spolu se Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje pořádá na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava dne 30. 5. 2019 již třetí ročník FESTIVALU BEZPEČNOSTI 2019.


Bezpečnostně technologický klastr, z. s., spolu se Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje pořádá na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava dne 30. 5. 2019 již třetí ročník FESTIVALU BEZPEČNOSTI 2019. Festival bezpečnosti je akcí zaměřenou na posílení bezpečnosti a jeho cílem je informovat veřejnost, děti a mládež různých věkových skupin, o důležitosti bezpečnosti v jejich životě. V rámci Festivalu bezpečnosti nabízíme malým a středním firmám možnost propagace svých výrobků, činnosti a názvu společnosti jako „bezpečné firmy“. Firmy zde mohou oslovit odbornou i laickou veřejnost i potenciální zaměstnance.

Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku, na facebookových stránkách  a také zde

 

Ve stejný den se v budově C na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava uskuteční cyklus seminářů „Současná bezpečnost“ zaměřených na různé oblasti bezpečnosti – safety, security, ekologie, výzkum a vývoj a vzdělávání. Program těchto odborných seminářů naleznete ZDE. Přihlášení na semináře je možné ZDE.

Obě výše zmíněné akce jsou ZDARMA!