Modus | Home page

Další ročník Czech-Slovak Technology Summit 2024 (C-STS) proběhl úspěšně

Novinka

Ve dnech 12. - 13. června 2024 proběhl v Mikulově již třetí ročník největšího Česko - Slovenského summitu v oblastech kyberbezpečnosti, umělé inteligence, cloudové služby a Evropských digitalizačních inovačních hubů (EDIH). Akce přivítala více jak 300 účastníků z ČR a SK. 


Hlavními organizátory Czech-Slovak Technology Summit 2024 byli Národní klastrová asociace (NCA), CE DIGITAL & ENVIRO GROUPING (CEDEG), IRESA a Evropský digitální inovační hub pro Liberecký a Královéhradecký kraj (EDIH Northeast) a další. 

 

Celá akce se zaměřila na témata technologií umělé inteligence, kyberbezpečnosti a cloudových služeb

 

Součástí programu konference byl, kromě dílčích technologických prezentací přinášejících praktické informace o současných tématech kyberbezpečnosti a umělé inteligence, také odborný diskusní panel VIP osobností s odbornou vazbou na uvedené obory. Osobnosti z firemního, akademického prostředí a veřejného sektoru z České i Slovenské republiky diskutovaly nad současnými výzvami oborů ovlivněných aktuálním děním ve světě, stejně jako vizí budoucnosti uvedených oborů, technologií v oblasti digitální transformace v rámci středoevropského prostoru či například financování jejich vývoje.

 

Konference přinesla kombinaci zajímavých praktických a technologických informací, prezentací, prostor pro zajímavé synergie přesahující obory, vizionářský diskusní panel VIP osobností ze světa digitální transformace, kyberbezpečnosti a umělé inteligence, stejně jako příjemný pozdně jarní networking plný zajímavých kontaktů.

 

PŘEČTĚTE SI TISKOUVOU ZPRÁVU HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN

 

Součástí byl společenský večer s hudbou v hlavním sále a souběžně výstava vín regionálních i lokálních vinařů v jednom ze sálů. 

 

Akce byla určena pro manažery a střední management (šéfové IT atd.) veřejné správy a subjektů kritické infrastruktury (kraje a jejich nejvýznamnější organizace včetně nemocnic, největší municipality, letiště, VaK, ministerstva a jejich organizace, univerzity a výzkumné organizace, regionální policie, hasiči, armádní složky, soudy z ČR i SR, zástupce vedení průmyslových firem a podniků od cca 30 zaměstnanců výše, technologické manažery a zaměstnanci veřejných subjektů a průmyslových firem, provozů a výroby využívající systémy umělé inteligence, CISO/CSO ředitelé veřejných organizací a firem, manažery firem, výzkumných organizací, organizací veřejné správy, manažery IT a digitalizace, manažery bezpečnosti ve firmách, členy konsorcií Evropských digitálních inovačních hubů z CZ i SK. 

 

Více informací o celé akci naleznete zde

 

Podívejte se na video z letošního ročníku

FOTOGALERIE