Modus | Home page

Registrace nového profilu ECCP a uživatelská příručka

Novinka

Jádrem European Cluster Collaboration Platform je spolupráce mezi různými zúčastněnými stranami klastrů. Abychom tuto spolupráci usnadnili, optimalizovali jsme proces registrace profilů i jejich vizualizaci na ECCP platformě. 


Nový proces registrace byl navržen tak, aby uživatelům usnadnil registraci, úpravy a zahájení využívání dostupných služeb. Je nyní přehlednější, intuitivnější a méně časově náročný než kdykoli předtím.Aby ECCP podpořila aktualizaci vašeho konkrétního profilu, pořádá sérii webinářů, kde společně projdete příslušný typ profilu a vyplníte potřebná pole. 

 

V případě zájmu se můžete připojit k ECCP týmu v následujících termínech v závislosti na typu vašeho profilu:

🗓️5. září, 2023 od 10:00-10:30 Cluster Organisation Profile – Registrujte se zde

🗓️7. září, 2023 od 11:00 – 11:30 Cluster Member Profile – Registrujte se zde

🗓️11. září, 2023 od 11:00 – 11:30 Euroclusters, European Partnership and Initiatives Profile – Registrujte se zde

🗓️18. září, 2023 od 11:00 – 11:30 National Cluster Associations and Meta-clusters Profiles – Registrujte se zde

🗓️19. září, 2023 od 10:00 – 10:30 Policy or Public Institution Profiles - Registrujte se zde

🗓️26. září, 2023 od 11:00 – 11:30 Resource Efficiency and Training Provider Profiles – Registrujte se zde

 

Uživatelská příručka ke stažení

 

Mezi novinky patří rozlišení uživatelů na PRO a STANDARD v závislosti na bohatosti informací sdílených při vytváření/úpravě profilu (vyplnění více než 50 % nepovinných polí). Dosažení statusu uživatele Pro s sebou přináší několik výhod - nejenže tím prokazujete profesionalitu a návštěvníci vašeho profilu mají možnost přímo vidět cenné informace, ale být uživatelem Pro je také spojeno s přístupem k zajímavým dalším funkcím a službám Evropské platformy pro klastrovou spolupráci, jako je například náš nejnovější nástroj: Trend Universe. Jedná se o nový strategický prognostický nástroj ECCP, který vaší organizaci pomůže identifikovat mega a makro trendy ve 14 průmyslových ekosystémech, které mají přímý dopad na trhy, technologie a podniky. Doporučujeme každému uživateli ECCP, aby během registrace věnoval čas tomu, aby se stal profesionálním uživatelem! 

 

Pro hladký přechod vezměte prosím v úvahu následující důležitý bod: Při první úpravě profilu po optimalizaci se mohou objevit pole, která jsou nyní prázdná, přestože byla vyplněna již ve starém profilu. Je to způsobeno některými změnami v použité taxonomii. Věnujte prosím čas vyplnění všech polí, čímž zajistíte, že všechny informace o profilu budou aktuální a správně vizualizované na nové stránce profilu. 

 

Můžete se podívat do uživatelské příručky, kterou vytvořil ECCP tým s cílem provést vás celým procesem. Tento průvodce vám krok za krokem pomůže pochopit jednotlivé kroky procesu registrace profilu a usnadní vám orientaci v platformě. Doufáme, že se vám nové změny na platformě budou líbit - v případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na ECCP tým prostřednictvím e-mailu admin@clustercollaboration.eu.

 
Přidáno: 11.08.2023 13:05:08
Přidáno: 11.08.2023 13:05:09