Modus | Home page

Od hořčíku k oceli: Navigace v posunech v kritických surovinách a globálních dodavatelských řetězcích, 22. června 2022, 8:30 – 10:00 SELČ

Novinka

Připojte se k EU Clusters Talks !!!


Suroviny jsou nezbytné pro udržitelné a zdravé fungování evropského průmyslu. Průmyslová odvětví spojená se surovinami hrají důležitou roli v mnoha navazujících sektorech v Evropě, jako je stavebnictví, obrana, chemický, automobilový průmysl, letectví, strojírenství, zařízení a zařízení na výrobu energie z obnovitelných zdrojů. Klastry a společnosti však hlásí vážné narušení evropských dodavatelských řetězců a ruská válka proti Ukrajině vytváří nové dopady na jejich výrobu a obchodování.

Ve světle těchto náročných podmínek se evropský průmysl musí naléhavě zabývat dodávkami surovin a udržitelností, například recyklací, dalšími řešeními oběhového hospodářství a produktivitou materiálů a zdrojů.

 

Více se dozvíte ZDE

 

Předběžná registrace na tuto akci je povinná do 22. června, 7:30 SEČ.
Tato EU Clusters Talk je otevřena účastníkům z Evropské unie a zemí SMP a COSME. Souhlas s účastí na sezení bude udělen individuálně. K registraci použijte svou firemní e-mailovou adresu (tj. žádné adresy gmail apod.).