Modus | Home page

Další krásný úspěch člena IT Clusteru

Novinka

KVADOS získal v tomto roce již 4. ocenění, tentokrát Svazu průmyslu a dopravy ČR


KVADOS na konci roku korunován titulem Integrátor roku 2023 Svazem průmyslu a dopravy ČR

 

Praha, 12. 12. 2023 - V prestižním klání o nejlepší technologické inovace roku zvítězila společnost KVADOS, a.s., která si odnesla titul "Integrátor roku 2023". Toto ocenění je každoročně udělováno Svazem průmyslu a dopravy ČR a je symbolem excelence v oblasti systémové integrace a implementace pokročilých IT řešení ve prospěch českého průmyslu a dopravy.

 Ocenění bylo předáno na slavnostním galavečeru v Praze, kde se sešla špička z oboru průmyslu a IT. "Jsme hrdí na to, že naše dlouhodobá práce a snaha o inovace byly oceněny tak prestižním titulem," řekl Miroslav Hampel, CEO společnosti KVADOS. "Toto ocenění je odrazem naší neustálé snahy o poskytování špičkových integračních řešení, které pomáhají našim klientům být konkurenceschopnějšími a efektivnějšími."

Integrátor roku je ocenění, které každoročně vyhledává firmy s mimořádným přínosem v oblasti integrace technologií a systémů. Kritéria pro hodnocení zahrnují inovativnost řešení, přínos pro zákazníky, schopnost reagovat na tržní potřeby a celkový přínos pro rozvoj průmyslu a dopravy v ČR. KVADOS se díky svým inovativním projektům a integracím v oblasti informačních technologií stal lídrem na trhu a příkladem pro ostatní společnosti ve svém oboru. Projekt unikátního Showroomu logistických inovací s 1. implementací 5G sítě si ocenění skutečně zaslouží.  "Udělení již 3. ocenění v letošním roce je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou a že naše práce má skutečný dopad," dodal Hampel. "Děkujeme Svazu průmyslu a dopravy ČR za toto uznání a těšíme se na další projekty, které přispějí k dalšímu rozvoji českého průmyslu a dopravy."