Modus | Home page

Roadshow v oblasti kyberbezpečnosti a digitalizace

Novinka

Konference se zaměřením na kyberbezpečnost a digitalizaci úspěšně pokračují i v roce 2022.


Kyberbezpečnost v regionech – Zlín 17. 3. 2022 - Problematika kyberbezpečnosti ve firmách a organizacích Zlínského kraje ve spolupráci s Krajským úřadem Zlínského kraje a Technologickým inovačním centrem Zlín.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kyberbezpečnost v regionech – Hradec Králové 29. 3. 2022 - Na       konferenci se řešily aktuální výzvy v oblasti kyberbezpečnosti v   průmyslových firmách a public organizacích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kyberbezpečnost v regionech – Ostrava 12. 4. 2022 - Na programu byly bezpečnostní souvislosti pro naše firmy a organizace v kontextu konfliktu na Ukrajině.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cloudové služby a kyberbezpečnost – Dolní Břežany 28. 4. 2022 - Přednášející se zabývali oblastí cloudových služeb a jejich zabezpečením ve spolupráci s Fyzikálním ústavem AV ČR a ELI Beamlines.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NCA rovněž participovala na Czecho-Slovak Technology Summit 2022 (CSTS) organizované CEDEG, z.s. a dalšími partnery. Czecho-Slovak Technology Summit je unikátní Česko-Slovenský networking s tematikou kyberbezpečnost, umělá inteligence a EDIH.

 

 

 

CEDEG KYBEZ FESTIVAL – Středočeský kraj - 15. září 2022 - konference věnovaná praktickým doporučením a prezentacím účelných technických řešení.