WIN PRIZES AND GET YOUR BUSINESS OFF THE GROUND

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o možnosti podpory inovativních projektů v oblasti satelitních navigací ve formě mezinárodní soutěže ESNC, kterou připravuje německá organizace AZO společně s Evropskou Komisí a GSA. European Satellite Navigation Competition hledá inovativní nápady, které se soustředí na využití navigačních systémů, a to jak profesního, tak osobního. Registrovat se mohou pouhé nápady, stejně tak i hotové projekty. Na vítěze mezinárodního kola, které zaštiťuje Ministerstvo dopravy, čeká výhra € 3500 a podpora ze strany partnerů. Vítěz regionálního kola postupuje do mezinárodního, kde na vítěze čeká € 20000 a možnost spolupráce s GSA a dalšími partnery z odvětví na vývoji a přenesení nápadu do praxe.

Mohu vzpomenout minulého vítěze mezinárodního kola, GINA, která díky účasti v soutěži získala cenné zkušenosti a partnery při svém rozvoji. Dnes už jejich řídící systém pomáhá zachraňovat životy po celém světě.

Prosím Vás o předání této možnosti nadějným projektům ve Vašem výzkumném centru, které by se mohly zúčastnit soutěže. Prosím Vás také o zpětnou vazbu o této možnosti.

Více informací o soutěži naleznete na webových stránkách: www.esnc.info

Jan Vacek

BIC R&D, s.r.o.

Příkop 4, 602 00 Brno

mobil: +420 721 313 880