Vídeňské veletrhy INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016 a METALEX 2016 v Thajsku a ve Vietnamu

Rádi bychom Vás informovali o možnosti využití dotačního programu Marketing pro střední a menší firmy z ČR pro účast na vídeňských veletrzích INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016 a na veletrzích METALEX 2016 v Thajsku a ve Vietnamu.

Ministerstvo průmyslu a obchodu podporuje české exportéry prostřednictvím programu Marketing v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Program Marketing je zaměřený na rozvoj aktivit malých a středních podniků na zahraničních trzích a zvýšení využití exportních příležitostí, které na světovém trhu existují. Malé a střední podniky mohou získat podporu na účast na zahraničních výstavách a veletrzích, na dopravu a také na propagační materiály. Bližší informace o programu naleznete na webových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu  (http://www.mpo.cz/dokument158340.html)  a Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest (http://www.czechinvest.org/marketing-ci).

INTERTOOL (10.-13. května 2016) a SMART AUTOMATION AUSTRIA (10.-12. května 2016)

Upozorňujeme Vás na možnost využití, českými firmami a organizacemi, které ještě nevystavovaly na veletrzích Reed Exhibitions v Rakousku, na lukrativní nabídku REED STARTER. Pro registraci a další informace ohledně účasti na společném stánku nebo samostatném stánku na veletrzích INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016, kontaktujte výhradní zastoupení veletrhů - Schwarz & Partner, spol. s r.o.

MEGAVELETRH PRO MEGATRH JIHOVÝCHODNÍ ASIE - 23.-26. listopadu 2016

Zahraniční kancelář CzechTrade v Thajsku uvažuje o společném stánku českých firem. Veletrh METALEX v Thajsku jako tradiční největší a nejrozsáhlejší veletrh průmyslových technologií a inovací s důrazem na strojírenství a kovoobrábění se může stát pro české podnikatele kontaktní platformou ne pouze pro Thajsko, ale také pro dalších devět zemí ASEAN –  Brunej, Filipíny, Indonésii, Kambodžu, Laos, Malajsii, Myanmar, Singapur a Vietnam.

Odhaduje se, že trh průmyslových technologií v zemích ASEAN se bude dynamicky rozvíjet. Více informací na www.metalex.co.th nebo v češtině na http://www.sp.cz/metalex.html. Další informace u výhradního oficiálního zastoupení veletrhu METALEX pro ČR a Slovensko - Schwarz & Partner, spol. s r. o.