SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO EXPORTU 2016/H2

18. října 2016 se v Praze uskuteční další ročník největšího setkání ředitelů a členů představenstva předních exportních společností v ČR – SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO EXPORTU 2016/H2 (tradičně se účastní více než 500 představitelů klíčových exportních firem). Zváni jsou také další členové nejvyššího vedení společností. SP ČR je odborným garantem konference.

Účast na tomto Setkání lídrů již potvrdili nejvyšší představitelé České republiky – předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, ministr financí Andrej Babiš, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, viceguvernér ČNB Mojmír Hampl a další lídři jak z veřejného, tak i privátního sektoru. Tradičně se rovněž účastní i zástupci více než 40 velvyslanectví zahraničních států.

Diskuse se bude věnovat připravované podpoře rozvoje současných i budoucích trhů pro český export, dále pak měnové politice ČNB a jejím změnám v nejbližších obdobích, a rovněž (ne)dostatku kvalitních lidských zdrojů pro zajištění budoucího rozvoje českého exportu. Více viz program.

Pokud máte o účast na Setkání lídrů českého exportu zájem, prosíme Vás o zaslání krátké odpovědi obratem na  e-mail: konference@ceec.eu (pro ředitele a členy vedení exportních a strojírenských společností je vstup v hodnotě 9 900Kč zdarma). Pro ostatní firmy, tj. ne strojírenské a/nebo exportní firmy, kterou jsou zároveň členy SP ČR, poskytnou organizátoři slevu na vstupném ve výši 10 %.