Projekt Veřejný portál

Rádi bychom Vás informovali o projektu Veřejný portál, který zprostředkovává podnikatelům poptávky měst. V poslední době dochází k rozšiřování počtu obcí a měst, které zveřejňují informace o svých vypisovaných zakázkách na internetu. Proto byla vytvořena internetová databáze veřejných zakázek Veřejný portál www.verejnyportal.cz, která má za cíl poskytnout zvláště malým a středním podnikatelům informace o vypisovaných veřejných zakázkách a obcím přinést co možná nejkvalitnější nabídky a to s minimálním administrativním zatížením.

Do projektu se již zapojila velká města včetně několika krajských (Liberec, Hradec Králové, České Budějovice), ale i řada menších měst a obcí. Dohromady na portál vkládá své zakázky padesát obcí a měst (včetně jimi zřizovaných firem), jejichž rozpočet dohromady činí bezmála 11 miliard korun ročně a počet jejich obyvateo je více než 670 tisíc.

Přihlásit se k odběru nově vypisovaných zakázek je možné prostřednictvím formuláře na stránkách www.verejnyportal.cz/registrace. Služba je zdarma.