Mise firem s Enterprise Europe Network ČR

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní kooperační setkání při veletrhu EU-China Business&Technology Cooperation Fair VIII ve dnech 19. - 24. října v západočínském městě Chengdu, provincie Sechuan. Kooperační setkání pořádá Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s agenturou EUPIC, koordinátora Enterprise Europe Network West-China. Akce je součástí plánované mise Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Během předem domluvených dvoustranných mezinárodních jednání budete mít možnost se setkat s firmami z oborů ochrana životního prostředí, alternativní energie, zemědělství, biofarmacie a informační technologie. Za posledních 6 ročníků této akce se uskutečnilo kolem 10 000 dvoustranných jednání s úspěšností domluvených dohod převyšující 30% a lze očekávat že i tento rok bude tato akce příležitostí, jak najít nové obchodní partnery. Město Chengdu je významným centrem rozvoje západní Číny a důležitým logistickým uzlem s přímým leteckým i vlakovým spojením do Evropy.

Náklady: účastník si platí vízum (nutné začít zajišťovat nejpozději 2 týdny před odletem), letenku a ubytování.

Zdarma mají účastníci možnost využít prostor stánku Technologického centra AV ČR, podporu při jednáních se zahraničními partnery a pomoc se zajištěním cesty a ubytování. V případě zájmu o vlastní stánek je možný pronájem za zvýhodněnou cenu v rámci české expozice.

Počet účastníků mise je omezen a uzávěrka přihlášek je 27. 9. 2013 (čím dříve se přihlásíte, tím více času bude mít čínská strana k nalezení vhodných parterů k jednání podle Vašich požadavků). Pozvánka ke stažení.

Více informací o veletrhu se dozvíte z přiložené pozvánky, případně na webu www.een.cz. Máte-li zájem se akce zúčastnit, nebo máte-li dotazy ohledně akce, kontaktujte prosím moji kolegyni, která má akci na starosti: Ilona Babková, babkova@tc.cz, 234 006 173.

 

IZRAEL

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj ČR připravuje misi firem na veletrh WATEC (www.watec-israel.com), který se koná v Tel Avivu ve dnech 22.-24.10.2013. České firmy mohou využít stánek Enterprise Europe Network ČR ke své prezentaci. Součástí veletrhu je i multioborová technologická burza, která se koná dne 22. 10. 2013 a kde je již přihlášeno 151 účastníků ze 7 zemí (http://www.b2match.eu/m4g-israel/participants). Kromě životního prostředí a jeho ochrany je burza zaměřena na zemědělství, rybaření, letectví, energetiku, informační technologie, strojírenství, bezpečnostní, solární, větrnou a geotermální techniku a technologie čištění vody.

Pro další informace, prosím, kontaktujte zástupce Enterprise Europe Network v ČR: Eva Kudrnová, tel: 234 006 134,

e-mail: kudrnova@tc.cz