Festival Exportu CZ 2016

Přijměte prosím pozvání na Festival Exportu CZ 2016, již 4. ročník jedinečného a úspěšného networkingového setkání českých a zahraničních firem a institucí, který se usuteční 15. – 16. června 2016 v Křižíkových pavilonech Výstaviště Praha. Uvidíte prezentace více jak 90 vystavovatelů z 30 zemí celého světa. Na jednom místě tak můžete získat aktuální informace a kontakty pro okamžitý a úspěšný mezinárodní obchod.

Pro vaší firmu, reprezentativního zástupce českého byznysu, jsme připravili nabídku zvýhodněné promo vstupenky za 349 Kč na oba dva dny Festivalu. Klikněte na Mám zájem o zvýhodněnou vstupenku a do poznámky v registračním formuláři vepište heslo „FEXCZ16“. Nabídka platí do konce tohoto týdne.

Již v tuto chvíli, se také můžete zaregistrovat do organizované série B2B setkání s plánovanou účastí kolem 100 účastníků z 25 zemí a získat okamžité obchodní příležitosti pro vaší firmu.

Akce se koná pod záštitou prezidenta České republiky Miloše Zemana a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka a jejím generálním odborným partnerem je Česká exportní banka.

Pro více informací navštivte www.festivalexportu.cz.