Druhý ročník soutěže Česká inovace 2012.

Cílem soutěže, kterou pořádá ČIN - Česká inovace o.p.s. - je podpořit inovační potenciál podniků i jednotlivců a zvýšit touto cestou konkurenceschopnost ČR. Česká inovace chce svými projekty přesvědčit o tom, že inovace nejsou jen výsadou velkých firem s výzkumným a vývojovým zázemím, nýbrž neomezenou příležitostí uplatnit tvořivost a zajímavé nápady, a to pro malé a střední firmy, jednotlivce, akademickou sféru i veřejnou správu. 

Inovace jsou základem úspěchu řady českých firem, což je hlavním důvodem, proč se partnerem platformy ČIN stalo kromě řady dalších firem a institucí i PwC ČR. V dnešní době jsou inovace pro řadu českých podniků hlavní strategií pro překonání nepříznivých ekonomických podmínek a nalezení jedinečného místa na trhu. Úspěch je mnohdy závislý jak na dovednosti inovovat v podstatě cokoli (produkty, služby, procesy, komunikaci…), tak na schopnosti proměnit nápady v obchodní příležitost. Účastí v soutěži máte nejen možnost zviditelnit svůj konkrétní projekt či úspěšný počin a ukázat inovační potenciál vaší firmy, ale můžete tak i inspirovat ostatní a podělit se o své zkušenosti. 

Do soutěže se můžete přihlásit do 30. listopadu 2012 prostřednictvím formuláře na www.ceskainovace.cz

Výsledky soutěže budou slavnostně vyhlášeny 27. 2. 2013 na druhém ročníku Festivalu inovací. První ročník přivítal více než 350 účastníků a těším se, že tentokrát se na této výjimečné akci setkám i s Vámi. 
Inovace je příležitostí pro každého z nás. Zapojte se, inspirujte a nechte se inspirovat.